Węgorzewo Osiedle nr 1 Kadencja 2019 - 2023

Przewodniczący

Przewodniczący

Wiesław Mickiewicz

Rejestr zmian

Dokument wytworzony przez: Wydział Organizacyjny (Or)
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 01 marca 2016 09:29
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1617
02 czerwca 2019 23:03 (Bartosz Romatowski) - Aktualizacja danych jednostki.
02 czerwca 2019 22:45 (Bartosz Romatowski) - Aktualizacja danych jednostki.
26 marca 2019 15:18 (Bartosz Romatowski) - Aktualizacja danych jednostki.