Tomasz Wierzchowski

Funkcje

Rada Miejska w Węgorzewie

Członek Rady (2018 - 2023)

Rada Miejska w Węgorzewie

Przewodniczący Rady Miejskiej (2014 - 2018)

Komisja Spraw Społecznych

Przewodniczący Komisji (2018 - 2023)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 marca 2016 14:16
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 2183
31 października 2019 10:30 (Bartosz Romatowski) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2018 rok (24.04.2019 r.).
31 października 2019 10:01 (Bartosz Romatowski) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2017 rok (19.12.2018 r.).
02 czerwca 2019 23:19 (Bartosz Romatowski) - Aktualizacja danych osoby.